ویتارو

21 کتاب امور مالی شخصی در 20 دقیقه

در این بخش از آموزش‌های ویتارو، قرار است خلاصه‌شده‌ی 21 کتاب امور مالی شخصی را که در نوجوانی خوانده بودیم، با تو به اشتراک بگذاریم. مطالب گفته‌شده در این ویدیو بسیار باارزش هستند، زیرا ما بدون خواندن این کتاب‌ها، هرگز نمی‌توانستیم در 20 سالگی، خالص ارزش دارایی‌های خود را از چند میلیون تومان به چند میلیارد تومان افزایش دهیم.

21 کتاب امور مالی شخصی

21 کتاب امور مالی شخصی

امور مالی شخصی (به انگلیسی: Personal Finance) اصطلاحی است که برای مدیریت پول، پس‌انداز و سرمایه‌گذاری فردی به کار می‌رود. علم امور مالی شخصی شامل مدیریت بودجه، بانکداری، بیمه، وام، سرمایه‌گذاری، برنامه‌ی بازنشستگی، مالیات، درآمد و خرج کردن می‌شود.

اکثر مردم اطلاعات بسیار کمی در رابطه با سرمایه‌گذاری و امور مالی شخصی دارند. به نظرم، درس ندادن این چیزها در مدارس و دانشگاه‌ها واقعاً دیوانه کننده است. زیرا این اطلاعات بسیار قدرتمند هستند و نظام سرمایه‌داری این را نمی‌خواهد. این سیستم به کارگر نیاز دارد؛ یا تو باید برای سیستم کارکنی و یا سیستم برای توکار کند. به تو قول می‌دهم که اگر این نکات را عملی کنی، تحول بزرگی در زندگی‌ مالی‌ات رخ خواهد داد. پس تا انتهای ویدیو با ما همراه باش.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کن!
[کل: 6 میانگین: 3]
advanced divider
advanced divider

از آموزش های رایگان ویتارو لذت می بری؟ عضو خبرنامه سایت شو!

با عضویت در خبرنامه جدیدترین مقالات سایت را در صندوق ورودی ایمیل خود داشته باش

advanced divider

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کن

مشترک خبرنامه ویتارو شو

محبوب ترین مقالات

advanced divider

آخرین مقالات

advanced divider

برچسب ها

advanced divider

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو
اجرا شده توسط: همیار وردپرس